U kunt bouwen op onze inzet, expertise en betrouwbaarheid!

CMC Verzekeringen is een professioneel en onafhankelijk adviesbureau op het gebied van verzekeringen, pensioenen en andere financiële vraagstukken.

Ons team

CMC Verzekeringen heeft een hecht team van gediplomeerde adviseurs en assurantiemedewerkers die gespecialiseerd zijn in hun vakgebieden. Vanzelfsprekend voldoen al onze medewerkers aan de strenge wettelijke eisen van deskundigheid en integriteit.

Regel het direct

Stuur een e-mail

Of bel met één van onze medewerkers

Bel voor Veenendaal/Ede 0318 501 000
Bel voor Utrecht 030 307 90 510
Bel voor Amersfoort 033 303 56 00

Maandag t/m vrijdag, 08:00 - 17:30 uur

Ben Koelewijn

Adviseur

06 - 23 24 52 04
ben@cmc.nl

Gertjan van den Hoek

Adviseur

06 - 10 48 14 99
gertjan@cmc.nl

Marnix Ykema

Adviseur

06 - 38 20 28 62
marnix@cmc.nl

Jasper Verdoes

Adviseur

06 - 30 41 01 87
jasper@cmc.nl

Adrie de Kleuver

Pensioenadviseur

06 - 30 37 47 55
adrie@cmc.nl

Daniëlle van den Berg

Pensioenadviseur

0318 - 501 000
danielle@cmc.nl

Patrick Heikamp

Kantoormanager en relatiebeheerder

06 - 45 48 86 86
patrick@cmc.nl

Wilma van Drumpt

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
wilma@cmc.nl

Marijke van de Haar

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
marijke@cmc.nl

Edwin Sistermans

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
edwin@cmc.nl

Kirsten Zuidema

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
kirsten@cmc.nl

Thérèse de Groot

Commercieel medewerker 

0318 - 501 000
therese@cmc.nl

Sanne Schoeman

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
sanne@cmc.nl

Michelle Pater

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
michelle@cmc.nl

Elize Aguilar Aquilera

Relatiebeheerder

0318 - 501 000
elize@cmc.nl

Diane Riches

Claimbehandelaar

0318 - 501 000
diane@cmc.nl

Esther van Leeuwen

Claimbehandelaar

0318 - 501 000
esther@cmc.nl

Angela Baardman

Gastvrouw en receptioniste

0318 - 501 000
angela@cmc.nl

Natasja Langeweg

Marketing & communicatie

0318 - 501 000
natasja@cmc.nl

Rosel Schreuders

Administratief assistent

0318 - 501 000
rosel@cmc.nl

Roné Albers 

Administratief assistent

0318 - 501 000
rone@cmc.nl

Rien Bouman

Partner

06 - 45 84 60 53
rien@cmc.nl

CMC stelt zich graag aan u voor

Wij verlenen onze diensten aan vrije beroepsbeoefenaren en binnen het MKB, maar er zijn ook vele particulieren die hun weg naar ons vinden. Persoonlijk contact is in onze dienstverlening het uitgangspunt. Uw wensen, mogelijkheden en toekomstplannen staan bij elk advies centraal.

Onze dienstverlening

Ons kantoor is gespecialiseerd in financiële diensten. Graag informeren wij u over de aard en reikwijdte van onze dienstverlening, waarin u als klant centraal staat en de wijze waarop onze beloning is geregeld. U kunt hier de betreffende documenten downloaden en bekijken.

CMC Verzekeringen maakt onderdeel uit van de CMC Groep.

Werken bij de CMC Groep? 

Onze missie

Wij bieden een hoogwaardige dienstverlening aan onze cliënten waarmee we een integere en langdurige relatie willen opbouwen. In overleg met de cliënt komen we graag tot een voor hem passend advies en wij zijn daarbij transparant over onze beloning. Wij willen dit bereiken door cliënten te informeren over onderwerpen die van invloed kunnen zijn op hun financiële zekerheid, door goed op de hoogte te zijn van actuele ontwikkelingen en door kritisch na te denken over passende beloningen.

Wat kunnen wij voor u betekenen?

Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.

Neem contact op

  • 100% onafhankelijk
  • Full-service dienstverlening
  • Passie voor verzekeringen en pensioenen